0 głosów
139 wizyt
przez użytkownika

http://www.icare-recovery.com/

Znalazłem ten program w opisie jednych z gazet komputerowych. Producent chwali sobie ją jako jeden z najlepszych darmowych do odzyskiwania danych na komputerze PC z systemem Windows. Jest też prosty w obsłudze. Od dłuższego czasu szukam czegoś niezawodnego co by pomogło ominąć drogi serwis z odzyskiwaniem danych. Proszę o poważne odpowiedzi a nie coś w stylu jednego prostego zdania ponieważ uważam, że to nie odpowiedni poziom i forum. Liczę na ciekawą dyskusję.

Twoja odpowiedź

Twoje imię i nazwisko, do wyświetlenia (opcjonalnie):
Prywatność: Twój adres użyty będzie jedynie do wysyłania tych powiadomień.
Weryfikacja antyspamowa:
Jak się potocznie mówi na pendrive (trzyliterowy skrót)?
Zaloguj lub zarejestruj się, aby nie przechodzić procesu weryfikacji w przyszłości.

2 odpowiedzi

–1 głos
przez użytkownika
To forum w ogóle nie jest na poziomie... czegokolwiek

A jeśli sądzisz że coś co jest darmowe odzyska Ci dane z dysku uszkodzonego technicznie za darmo to albo urodziłeś się wczoraj albo po prostu nie masz rozumu
0 głosów
przez użytkownika (26.2k)
1/ - Nie licz na ciekawą dyskusję - na forum możesz na palcach jednej ręki policzyć osoby, które prezentują jakikolwiek poziom merytoryczny i dopóki nie zostanie zablokowana możliwość anonimowego dodawania kretyńskich pytań, wątpię, żeby to się zmieniło.

2/ Nie chce mi się testować kolejnego programu-małpki działającego dokładnie tak samo, jak cała reszta darmowego softu.

3/ Jak się interesujesz tematem, poczytaj to:

http://habrahabr.ru/company/acelab/blog/257639/

4/ Niezawodna może być jedynie Twoja wiedza, umiejętności i doświadczenie - wtedy możesz robić cuda hex-editem. Im bardziej zautomatyzowany program, tym większa szansa, że coś pójdzie nie tak.

5/ - w przypadku uszkodzeń sprzętowych wszystkie programy wypadają blado i potrzebujesz używać narzędzi, których za darmo nie dostaniesz nawet w wersji demo.
...